GTI G60 Edition one (G-unit@)

Utilisez ce forum pour vous présenter, envoyer les photos de vos voitures, faîtes-nous partager vos points de vue etc...

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar G-unit@ » Sam 29 Jan 2011 13:14

Helo guys, finally the cilinder head and intake maniflod and throttle body are finished.The problem is that I can not done almost enything in my country ( there is no parts or very good repairman ) everything that Im working on my "G" I have to sent my engine parts at least one or more over border, that it means more worry , more spernding the time , and more spending the money.. "for the love of the car"

The throttle body s expand 6mm , the intake manifold cca 5 mm , and chanels in the cilinder head from 4 mm to 6 mm..

The packet ready

Image

In the meantime orders the orginal valver springs , the lift of this cam is 11.5 and that is the limit for serial valver spring , so I decided to replace them with news

Image

The processing :

Image


Image


Image


Image


Image


The intake expanded vs stock

Image


ventils prepared.. 8)

Image

Image


boring the throttle body. :wars_12::

Image

expanded max.. : :wars_35::

Image


expanded vs stock :D

Image


finished the cilinder head ..

Image

Image

complex the cilinder head...

Image

Image


I have more stuff to do, I hope that car next week to be on the road..:wars_34::
Greetings from far away Mostar
Dernière édition par G-unit@ le Sam 29 Jan 2011 18:46, édité 3 fois au total.
G-ladiator "Edition One " O=o==w=g6o=O My G60 on open highway http://www.youtube.com/watch?v=eGm-CXyuv9U
G-unit@
Avatar de l’utilisateur
En fond de première

Hors-ligne
 
Messages: 289
Inscrit le: Mer 02 Juil 2008 15:02
Localisation: Mostar BIH

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar feell » Sam 29 Jan 2011 13:27

:wars_11:: so schön, es macht wirklich Sie alles!
:wars_34:: Glück
si les singes savaient s'ennuyer,alors ils seraient des hommes
photos vw
feell
Avatar de l’utilisateur
En fond de cinquième

Hors-ligne
 
Messages: 4759
Inscrit le: Ven 11 Nov 2005 9:37
Localisation: chez Heïdi

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar a.elvir » Sam 29 Jan 2011 21:28

Respect. Stvarno ti je lijepo uradio poso :D Kad kontas postavit sve to ?
a.elvir
Avatar de l’utilisateur
Au parking

Hors-ligne
 
Messages: 139
Inscrit le: Mar 16 Fév 2010 21:19
Localisation: Vevey [CH]

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar G-unit@ » Dim 30 Jan 2011 1:11

a.elvir a écrit:Respect. Stvarno ti je lijepo uradio poso :D Kad kontas postavit sve to ?


Moram proširit dihtung usisne grane i ispušne grane i malo modifikovat ispušne grane, mislim da ce u sljedecem tjednu bit na cesti sa novih 20-ak ks... pa sljedi priprema felgi..

feell :wars_34::
G-ladiator "Edition One " O=o==w=g6o=O My G60 on open highway http://www.youtube.com/watch?v=eGm-CXyuv9U
G-unit@
Avatar de l’utilisateur
En fond de première

Hors-ligne
 
Messages: 289
Inscrit le: Mer 02 Juil 2008 15:02
Localisation: Mostar BIH

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar a.elvir » Dim 30 Jan 2011 22:50

Uradi snimak video da vidimo kako ide :bravo:: Ima da ide kao avion !

I de mi kazi. Htijeo sam ja da posalijem svoj kompressor kod SLS, i Ante mi reko da tebe pitam, pa da mi kazes da li si zadovoljan sto su ti uradili, Posto ovdije jedan radi to, ali skupo uzima, i cuo sam da neradi bas nesto extra ...
a.elvir
Avatar de l’utilisateur
Au parking

Hors-ligne
 
Messages: 139
Inscrit le: Mar 16 Fév 2010 21:19
Localisation: Vevey [CH]

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar G-unit@ » Dim 30 Jan 2011 23:29

SLS koristi orginal vw dijelove i glase kao najbolji, Ante ih je dosta radio kod njih i kaže da je bilo kompressora koji su prelazili po 40-50 tkm na 68 remenici, i nisu imali nikakvih problema. Ja osobo ako bih opet radio kompressor opet bih ga njima poslao ( sve sam kod njih uzimao ) iako ( ako si čito ) meni centralni semering nije bio dobro postavljen i počeo je puštat nakon 400 km , poslao sam ga nazad oni su platitili troškove prevoza i sve ok. Naravno da svatko može pogriješiti i da uvjek je netko manje a netko više zadovoljan ali oni imaju najviše iskustava za G-ladere i ja im vjerujem.. :Bye::
G-ladiator "Edition One " O=o==w=g6o=O My G60 on open highway http://www.youtube.com/watch?v=eGm-CXyuv9U
G-unit@
Avatar de l’utilisateur
En fond de première

Hors-ligne
 
Messages: 289
Inscrit le: Mer 02 Juil 2008 15:02
Localisation: Mostar BIH

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar a.elvir » Lun 31 Jan 2011 0:40

Eh Super, samo da znam gdije cu da ga posalijem :wars_12::

Dali smijem ti pitat koliko si naplatio ovo zadnije sto si uradio, samo da vidim razlike cijene izmedzu dole i ovdije u svici ?
a.elvir
Avatar de l’utilisateur
Au parking

Hors-ligne
 
Messages: 139
Inscrit le: Mar 16 Fév 2010 21:19
Localisation: Vevey [CH]

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar G-unit@ » Lun 31 Jan 2011 11:51

P3rs chip ( remepiran za moj auto ) + sls bregasta + obrada glave usisne grane i klapne gasa + svi djelovi za glavu( dihtung glave , gumice ventila , dizna itd... ) 1000 eur :eusa_17::
G-ladiator "Edition One " O=o==w=g6o=O My G60 on open highway http://www.youtube.com/watch?v=eGm-CXyuv9U
G-unit@
Avatar de l’utilisateur
En fond de première

Hors-ligne
 
Messages: 289
Inscrit le: Mer 02 Juil 2008 15:02
Localisation: Mostar BIH

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar a.elvir » Lun 31 Jan 2011 18:37

:wars_05:: :wars_05::
a.elvir
Avatar de l’utilisateur
Au parking

Hors-ligne
 
Messages: 139
Inscrit le: Mar 16 Fév 2010 21:19
Localisation: Vevey [CH]

Re: GTI G60 Edition one (G-unit@)

Messagepar feell » Mar 01 Fév 2011 23:51

G-unit@ a écrit:SLS koristi orginal vw dijelove i glase kao najbolji, Ante ih je dosta radio kod njih i kaže da je bilo kompressora koji su prelazili po 40-50 tkm na 68 remenici, i nisu imali nikakvih problema. Ja osobo ako bih opet radio kompressor opet bih ga njima poslao ( sve sam kod njih uzimao ) iako ( ako si čito ) meni centralni semering nije bio dobro postavljen i počeo je puštat nakon 400 km , poslao sam ga nazad oni su platitili troškove prevoza i sve ok. Naravno da svatko može pogriješiti i da uvjek je netko manje a netko više zadovoljan ali oni imaju najviše iskustava za G-ladere i ja im vjerujem.. :Bye::

8)

SLS utilise les pièces d'origine VW et de lire le meilleur, Anthony entre eux ont passé un temps considérable à travailler avec eux, et dit qu'il était kompressora qui ont traversé la tkm 40-50 de la poulie 68, et n'ont pas eu de problèmes. Suis la personne à nouveau si je travaillais kompressor encore, je les avais envoyé (tout ce que je pris avec eux), même si (si vous êtes PARTICULIÈREMENT) ma bague col central n'a pas été correctement configuré et il a commencé à jouer après 400 miles, je l'ai envoyé retour, ils ont des coûts de transport platitili et tous ok. Bien sûr, chacun peut faire des erreurs et c'est toujours un de moins et un plus heureux, mais ils ont le plus d'expérience pour le G-Lader et je les crois ..
:wars_25:: toutes expériences sont bonnes à savoir :wink:
si les singes savaient s'ennuyer,alors ils seraient des hommes
photos vw
feell
Avatar de l’utilisateur
En fond de cinquième

Hors-ligne
 
Messages: 4759
Inscrit le: Ven 11 Nov 2005 9:37
Localisation: chez Heïdi

PrécédentSuivant

Retour vers Présentez votre G60






cron